אודות

“המציאות מאיביי” שמח לעבוד קשה בשבילכם ולמצוא, להשוות, לבדוק ולסקר את הדילים הכי טובים ואת המוצרים השווים והמשתלמים ביותר במחירים הזולים ביותר שמצאנו.

אנא זכרו שאנחנו לא חנות אונליין ואנו לא מוכרים או שולחים שום דבר בעצמנו.
כל המוצרים המוצגים בדף, מוצעים על ידי הספקים והאתרים המוצגים באתר, ולא על ידי הדף עצמו.
“המציאות מאיביי” אינה אחראית על טיב המוצרים, השירות, המחירים או מועדי האספקה של המוצרים הנסקרים בדף.
הרכישה באתרים אלו, לרבות המשלוח, החזרות, ביטוחים וכיוצ”ב הם באחריות האתרים בלבד ובהתאם לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלהם.
“המציאות מאיביי” אינה נושאת בכל אחריות להתנהלותם של האתרים אליהם מופנים הגולשים במסגרת המוצרים הנסקרים בדף.
הגולשים בדף מתבקשים לקרוא את כל הפרטים ביחס למוצרים המוצגים בדף, על מנת לוודא התאמתם לצרכיהם. מובהר למען הסר ספק כי "המציאות מאיביי" לא תהווה כל אחריות במקרה של אי התאמה, מכל סיבה שהיא.

שימו לב שלעיתים לאחר פרסום המוצר מוכרים משנים סטאטוס משלוח, מחירי משלוח ולפעמים את מחירי המוצרים עצמם. אין לנו שליטה על זה, אך אם אתם נתקלים במוצר שאינו תואם את התיאור, נשמח אם תפנו אלינו ותיידעו אותנו. אנו מצדנו עושים כל מאמץ להחליף לינקים שהשתנו בלינקים למוצרים דומים.

גילוי נאות

למען גילוי נאות חלק מהקישורים המוצגים באתר “המציאות מאיביי” מכילים מזהה ייחודי שבחלק מהמקרים יתגמל אותנו באם תחליטו לרכוש את המוצר.
חשוב לציין שהעמלה מתקבלת מאתר המכירות עצמו כך שבלחיצה על לינק ורכישת המוצר אתם לא משלמים יותר אלא לרוב להיפך.

הבהרה: אתר זה אינו שייך ו/או קשור לאתר eBay.com

“המציאות מאיביי” שמח לעבוד קשה בשבילכם ולמצוא, להשוות, לבדוק ולסקר את הדילים הכי טובים ואת המוצרים השווים והמשתלמים ביותר במחירים הזולים ביותר שמצאנו.

המציאות מאיביי
Logo